Enabling good business
 

VÄLKOMMEN ATT HÖRA AV DIG

Vi hjälper företag nå ett ökat affärsvärde från IT

HUVUDKONTOR

Further AB
Torshamnsgatan 28A
164 40 Kista

Telefonnummer: 08-410 417 90
Epost: info@further.se

 

SERVICEDESK

Telefonnummer: 08-410 417 99
Epost: support@further.se
Kundportal: support.further.se

 

KONTAKTA VÅRA RÅDGIVARE DIREKT:

Håkan-Hagerum

HÅKAN HAGERUM

Strategisk Rådgivare
08-124 509 63
hakan.hagerum@further.se

Niklas-Bendelius

NIKLAS BENDELIUS

Strategisk Rådgivare
08-410 417 92
niklas.bendelius@further.se

Robert-Flank

ROBERT FLANK

Strategisk Rådgivare
08-124 509 65
robert.flank@further.se

Anthony-Kvarngård

ANTHONY KVARNGÅRD

Teknisk Rådgivare
08-124 509 64
anthony.kvarngard@further.se

Anton-Axefors

ANTON AXEFORS

Teknisk Rådgivare
08-410 417 93
anton.axefors@further.se

Björn-Rehnfeldt

BJÖRN REHNFELDT

Teknisk Rådgivare
08-124 509 61
bjorn.rehnfeldt@further.se

Dennis-Löfgren

DENNIS LÖFGREN

Teknisk Rådgivare
08-410 417 77
dennis.lofgren@further.se

Jon-Eriksmo

JON ERIKSMO

Teknisk Rådgivare
08-410 417 95
jon.eriksmo@further.se

Jonas-Stenberg

JONAS STENBERG

Teknisk Rådgivare
08-410 417 94
jonas.stenberg@further.se

Thomas-Danielsson

THOMAS DANIELSSON

Teknisk Rådgivare
08-410 417 86
thomas.danielsson@further.se

LÅT OSS BERÄTTA MER

Vill du veta mer om vad vi kan hjälpa just er med?

Ring oss på 08-410 417 90, eller fyll i formuläret, så hör vi av oss!

SENASTE NYTT