Enabling good business
 

VÄLKOMMEN TILL FURTHER

Vi hjälper företag nå ett ökat affärsvärde från IT

VAD VI GÖR

Further AB är ett konsultföretag inom digital teknik och affärsförbättring. Vi erbjuder en helhetsleverans inom modern IT – vi vägleder och genomför, utvecklar och förvaltar.

Vi erbjuder teknisk expertis och strategisk rådgivning inom fem olika tjänsteområden som alla har som syfte att hjälpa våra kunder att få ett ökat affärsvärde från IT – förenkla sina processer, effektivisera sitt samarbete och öka sin konkurrenskraft – allt genom rationell användning av modern teknik.

VILKA VI ÄR

Further grundades 2004 i Stockholm. Idag är vi ca 25 medarbetare med kontor i Stockholm, London och Skopje. Hos oss möts du av trevliga konsulter med stor passion för tekniken kombinerat med en hög verksamhetsförståelse, som vet hur just ni kan använda modern teknik på ett rationellt och effektivt sätt.

VÅRA RÅDGIVARE:

Håkan-Hagerum

HÅKAN HAGERUM

Strategisk Rådgivare
08-124 509 63
hakan.hagerum@further.se

Niklas-Bendelius

NIKLAS BENDELIUS

Strategisk Rådgivare
08-410 417 92
niklas.bendelius@further.se

Robert-Flank

ROBERT FLANK

Strategisk Rådgivare
08-124 509 65
robert.flank@further.se

Anthony-Kvarngård

ANTHONY KVARNGÅRD

Teknisk Rådgivare
08-124 509 64
anthony.kvarngard@further.se

Anton-Axefors

ANTON AXEFORS

Teknisk Rådgivare
08-410 417 93
anton.axefors@further.se

Björn-Rehnfeldt

BJÖRN REHNFELDT

Teknisk Rådgivare
08-124 509 61
bjorn.rehnfeldt@further.se

Jon-Eriksmo

JON ERIKSMO

Teknisk Rådgivare
08-410 417 95
jon.eriksmo@further.se

Jonas-Stenberg

JONAS STENBERG

Teknisk Rådgivare
08-410 417 94
jonas.stenberg@further.se

Thomas-Danielsson

THOMAS DANIELSSON

Teknisk Rådgivare
08-410 417 86
thomas.danielsson@further.se

LÅT OSS BERÄTTA MER

Vill du veta mer om vad vi kan hjälpa just er med?

Ring oss på 08-410 417 90, eller fyll i formuläret, så hör vi av oss!

SENASTE NYTT